Van alles wat

Vanwege de blessure aan mijn teen heb ik al enkele weken niet meegedaan aan een wandeltocht. Aat is vorige week naar Tholen geweest en afgelopen zaterdag heeft hij bij Bergen op Zoom gelopen. De herfst begint al aan de paddenstoelen te zien.

Zelf ben ik met Kok naar de open dag van Inloophuis De Boei in Ouddorp geweest wegens hun 10-jarig bestaan. Dit is een ontmoetingsplek voor (ex)kankerpatiënten en hun naaste familieleden in een sfeervolle ruimte. Daarna zijn we nog even in de toren bij onze tentoonstelling geweest. Er zijn nog steeds loten te koop voor € 1,00 per stuk waarmee onze groepsquilt gewonnen kan worden en de opbrengst is voor de Reddingsbrigade in Ouddorp.Groeps quilt kaart

Gisteren hadden we de startzondag van onze kerk, afgesloten met een gezellig barbecue. Het was heerlijk weer zodat we lekker buiten konden zitten.

Natuurlijk ben ik ook nog aan het quilten, ik ben met diverse projectjes bezig, o.a. een quiltje van ongeveer 1.20 x 1.50.P1040064

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s