Janny’s hobbylog


Tentoonstelling Goedereede

Geplaatst op 30 april, 2011 door janny

Gistermiddag was de officiële opening van onze tentoonstelling in de toren van Goedereede. Een deel van onze groep had weer veel werk gehad om alles goed op te hangen, maar het resultaat mag er zijn. De tentoonstelling duurt van 30 april t/m 13 augustus en is op donderdag, vrijdag en zaterdag geopend van 2 uur tot 5 uur. In het hoogseizoen zijn de openingstijden wat ruimer, die staan dan op de site van het torenmuseum of u kunt bellen naar: 0187-493796.     

Dit is de poster van de tentoonstelling met als thema: “Is er (nog) post?” Ik zal nog geen foto’s van de tentoonstelling plaatsen, jullie moeten zelf maar komen kijken, alleen de foto van de groepsquilt zet ik hier, want die is te winnen. Er zijn lootjes te koop van € 1,00 per stuk en de opbrengst van de verloting is voor Inloophuis De Boei in Goedereede, een inloophuis voor mensen met kanker en hun naasten. 

 

Ieder lid van onze groep heeft een poststempel gemaakt en deze zijn verbonden met jute met hier en daar een rood-wit-blauw lintje net als op oude postzakken.

Het is een leuke quilt geworden, dus koop veel loten en wie weet, wint u hem!

Na afloop van de opening zijn we met zijn allen uit eten geweest, wat erg gezellig was.

 

1 Trackbacks/Pingbacks

 1. 17 07 11 14:05

  Janny’s hobbylog | Quilts Goedereede

2 op “Tentoonstelling Goedereede”

 1. jacomijn zegt:

  Leuke blogjes weer.
  Gokje, poststempel linksboven is made by Janny?

 2. Janny zegt:

  Nee, het is die met het bootje, dus rechter rij, 2e van boven. Het bootje zit in de vlag van Middelharnis, vandaar.Laat een reactie achter

 
↑ Naar boven